Podpora

Jak probíhá zřízení služby fulfillmentu pro e-shopy

Analýza potřeb

Využívání služeb fullfilmentu vám ušetří spoustu starostí. Aby tomu tak skutečně bylo, je potřeba na počátku na obou stranách dobře definovat, co od nás přesně budete potřebovat. Jakou skladovací plochu pro vás budeme rezervovat. Jaké balení bude optimální vzhledem k charakteru vašeho zboží... Vyjasnění těchto parametrů fulfillment služby je úvodním krokem.

Cenová nabídka a smlouva

Na základě provedené analýzy potřeb vám zašleme finální cenovou nabídku pro fulfillment služby a návrh smlouvy.

Nastavení informačních toků

K jednoduchému ovládání vašeho e-shopového skladu můžete využívat náš systém eLogist. Budete nám avizovat naskladnění zboží a zadávat jednotlivé objednávky ke kompletaci a distribuci. Nicméně všechny výhody externího poskytovatele e-shopové logistiky (fullfilmentu) vám poskytne datové napojení vaší e-shopové platformy s naším skladovým systémem.

Podporované platformy

Spolupracujeme s předními developery e-shopových řešení, abychom naše fulfillment služby jednoduše zpřístupnili co nejširšímu okruhu zákazníků. Pokud využívate služeb našich partnerů, bude pro vás integrace hladká a rychlá. Mezi naše partnery patří:

Více informací najdete v našem katalogu integrovaných e-shopových řešení.

API rozhraní

Pokud jste svého vývojáře v seznamu nenalezli nebo si e-shop vyvíjíte sami, můžete využít našeho API rozhraní a komunikační modul mezi e-shopem a fulfillment službou si můžete naprogramovat sami.