Podpora

Jak probíhá zřízení služby logistiky pro e-shopy

Analýza potřeb

Využívání služeb fullfilmentu vám ušetří spoustu starostí. Aby tomu tak skutečně bylo, je potřeba na počátku na obou stranách dobře definovat, co od nás přesně budete potřebovat. Jakou skladovací plochu pro vás budeme rezervovat. Jaké balení bude optimální vzhledme k charakteru vašeho zboží... Je potřeba nastavit spoustu parametrů. Nebojte se naši kolegové ví, na co se ptát, a tak tuhle první fázi zvládneme rychle přes e-mail a po telefonu.

Cenová nabídka a smlouva

Na základě provedené analýzy potřeb od nás dostanete finální cenovou nabídku a návrh smlouvy.

Nastavení informačních toků

K jednoduchému ovládání vašeho e-shopového skladu můžete využívat náš systém eLogist. Budete nám avizovat naskladnění zboží a zadávat jednotlivé objednávky ke kompletaci a distribuci. Nicméně všechny výhody externího poskytovatele e-shopové logistiky (fullfilmentu) vám poskytne datové napojení vaší e-shopové platformy s naším skladovým systémem.

Podporované platformy

Spolupracujeme s předními developery e-shopových řešení, abychom naše logistické služby jednoduše zpřístupnili co nejširšímu okruhu zákazníků. Pokud využívate služeb našich partnerů, bude pro vás integrace hladká a rychlá. Mezi naše partnery patří:

Pro nejrozšířenější e-shopovou platformu Shoptet nabízíme vlastní doplněk, který si aktivujete a získáte automaticky napojení vašeho eshopu na náš logistický systém. K dipozici je podrobný návod, jak doplněk aktivovat a používat.

API rozhraní

Pokud jste svého vývojáře v seznamu nenalezli nebo si e-shop vyvíjíte sami, můžete využít našeho API rozhraní a komunikační modul mezi e-shopem a logistikou si můžete naprogramovat sami. Nebojte se nás kontaktovat pro zahájení spolupráce.