Kompletujeme křehké i nadrozměrné zásilky

Umíme zabalit křehké i nadrozměrné zboží. Problém pro nás není ani zboží vyšší hodnoty, jehož přepravu za Vás vykomunikujeme s dopravci a zajistíme tak jeho dopravu až k zákazníkovi.

Během procesů kompletace můžeme na přání klienta do zásilky vložit návody, faktury, záruční listy, či zboží jinak upravit na Vaše přání.

Stav objednávky vidíte online

Poté, co se objednávka propíše v systému a je k ní přiřazeno zboží, je předána skladníkovi.

Náš zaměstnanec je systémově naváděn na pozici, kde je zboží uskladněno.

Skladník následně odebere objednaný počet kusů daného artiklu a pokračuje na další pozici.

Následně je zboží odvezeno na balící stanoviště, kde se naskenuje a pod kamerou zabalí.

Záznamy jsou k dispozici online v klientském portálu a slouží jako případný podklad k řešení reklamace.

"Zásilky umíme personalizovat na základě přání klientů."

Zboží zabalíme dle vašich preferencí

Zboží balíme vždy dle předem odsouhlaseného balícího předpisu. Balit je možné do standardních kartonových krabic (3 VVL/5VVL), bublinkových obálek, stretch folie, ale i speciálních obalů jako je fuchsbag, progress pack a další.

Jako výplň využíváme standardně bublinkovou folii, případně je možné zvolit kartofix, flo-pak, fuchsbag, dřevitou vatu a další alternativy. Při balení klademe důraz především na bezpečnost přepravovaného zboží, ale samozřejmě i na estetickou a ekonomickou stránku.

Pokud se jedná o křehké zásilky, doporučíme vhodný způsob balení pro doručení přepravní společností a zásilku označíme samolepkami "křehké", případně "neklopit".

"Zajistíme kompletaci křehkých a nadrozměrných zásilek i jejich dopravu."

Využít můžete brandové obaly

Mimo standardní balení můžeme nabídnout rovněž kompletaci balíčků, dárkové balení zboží, zajištění speciaálních obalovým materiálů, krabic s potiskem a brandových pásek.

Do balíčků mimo faktury, která je v základní ceně, můžeme přikládat drobné dárky, vizitky, děkovné dopisy a další předměty.