Kompletace v logistickém centru ComGate

Umíme zabalit křehké i nadrozměrné zboží. Problém pro nás není ani zboží vyšší hodnoty, jehož přepravu za Vás vykomunikujeme s dopravci a zajistíme tak jeho dopravu až k zákazníkovi.

Během procesů kompletace můžeme na přání klienta do zásilky vložit návody, faktury, záruční listy, či zboží jinak upravit na Vaše přání.

Vychystání zboží

Poté, co se objednávka propíše v systému a je k ní přiřazeno zboží, je předána skladníkovi.

Náš zaměstnanec je systémově naváděn na pozici, kde je zboží uskladněno.

Skladník následně odebere objednaný počet kusů daného artiklu a pokračuje na další pozici.

Následně je zboží odvezeno na balící stanoviště, kde se naskenuje a pod kamerou zabalí.

Záznamy jsou k dispozici online v klientském portálu a slouží jako případný podklad k řešení reklamace.

"Zásilky umíme personalizovat na základě přání klientů."

Balení zásilek

Zboží balíme vždy dle předem odsouhlaseného balícího předpisu. Balit je možné do standardních kartonových krabic (3 VVL/5VVL), bublinkových obálek, stretch folie, ale i speciálních obalů jako je fuchsbag, progress pack a další.

Jako výplň využíváme standardně bublinkovou folii, případně je možné zvolit kartofix, flo-pak, fuchsbag, dřevitou vatu a další alternativy. Při balení klademe důraz především na bezpečnost přepravovaného zboží, ale samozřejmě i na estetickou a ekonomickou stránku.

Pokud se jedná o křehké zásilky, doporučíme vhodný způsob balení pro doručení přepravní společností a zásilku označíme samolepkami "křehké", případně "neklopit".

"Zajistíme kompletaci křehkých a nadrozměrných zásilek i jejich dopravu."

Doplňkové služby

Mimo standardní balení můžeme nabídnout rovněž kompletaci balíčků, dárkové balení zboží, zajištění speciaálních obalovým materiálů, krabic s potiskem a brandových pásek.

Do balíčků mimo faktury, která je v základní ceně, můžeme přikládat drobné dárky, vizitky, děkovné dopisy a další předměty.